Uwaga uczniowie klas 4-7 biorący udział w zawodach sportowych!

Zbliżają się Finały Mistrzostw Opola w siatkówce dziewcząt i chłopców kl. 7!

21.02.2018 r. siatkówka dziewcząt i 22.02.2018 r. siatkówka chłopców. Wszyscy zawodnicy, którzy brali udział w fazie grupowej będą również w finałach. Po wszelkie informacje proszę zgłosić się do pani Ewy Dachnowskiej nauczyciela WF. Pani Marzena Kawałko będzie w szkole w środę 21.02.2018r. i zabierze dziewczyny na zawody z siatkówki.
W dniu 21.02.2018 r. odbędzie się także półfinał Dwóch ogni dziewcząt kl.4. Wszystkie dziewczęta biorące udział w eliminacjach proszę zgłosić się do pani Ewy Dachnowskiej.
W dniu 21.02.2018 r. odbędą się Finały Wojewódzkie w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewczat i chłopców. Proszę zgłosić się do pani Ewy Dachnowskiej po informacje i zgody.

Pozdrawiam wszystkich zawodników i mam nadzieję, że utrzymujecie dobrą formę sportową, która pozwoli osiągać kolejne sukcesy.

Marzena Kawałko nauczyciel WF

Pomaganie nie kosztuje!

Klasa 7a oraz podopieczni schroniska Fundacji Małych Braci, zachęcają do przekazanie 1% podatku na funkcjonowanie schroniska!

wera ulotka

TO TAK MAŁO, A JEDNOCZEŚNIE TAK WIELE!

Zlot absolwentów PSP 11 Opole!

zjazd absolwentow 2018

"Podaj łapkę!"

BonaKlasa 7a serdecznie zaprasza wszystkich, którzy uwielbiają cztery łapy do włączenia się w akcję "Podaj łapkę!" Od 30 stycznia do 28 lutego przy wejściu do szkoły będzie można zostawić karmę dla psów i kotów. Przydać mogą się też koce, pościel, kołdry i poduszki (niewypełnione pierzem), ręczniki, dywaniki, środki czystości (płyny do mycia naczyć, mleczka i proszki do czyszczenia, proszki do prania). Wszystkie zebrane dary przekażemy schronisku prowadzonemu przez Fundację Mali Bracia, które znajduje się w Paryżu (w gminie Pokój).mali bracia

Dołączcie do nas! Razem możemy naprawdę wiele!facebook