INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY

Dyrektor Szkoły informuje, że od roku szkolnego 2018/2019 szkoła nie pośredniczy pomiędzy rodzicem a firmą ubezpieczeniową w zawieraniu umów na ubezpieczenie dzieci. Ubezpieczenia uczniów są dobrowolne. Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Kosztów Leczenia wymagane jest jedynie podczas udziału w szkolnych wycieczkach zagranicznych.
Szkoła w celach pomocniczo-informacyjnych przedstawia oferty poniższych firm ubezpieczeniowych. W celu ubezpieczenia dziecka należy wejść na którąś z poniższych stron i postępować zgodnie z zamieszczoną instrukcją.

1. www.ubezpieczenia.nau.pl – hasło tmaj3318 (Ubezpieczenia NAU)

2. www.ubezpieczenieuczniow.pl - kod dostępu do oferty : B2JT5F (Nord Serwis)

Informuję również, że w bibliotece szkolnej są do wglądu oferty, które wpłynęły do szkoły. Rodzic może wybrać ofertę z przedstawionych przez szkołę lub inną.