Tu się kręci film!

film kuchciki 1

Dziś dzień włoski. Nie, nie w Lidlu, w naszej szkole! A wiec zapraszamy na pizzę.

Ze zdrowych i pysznych składników przygotowaliśmy pizzę, aż ślinka ciekła. I to nie tylko nam. W dzisiejszych zmaganiach kulinarnych towarzyszył nam gość specjalny Pan Prezydent Krzysztof Kawałko, który wraz z nami przygotował najbardziej znany włoski specjał.

Nasze zmagania uwieczniliśmy na filmie, który zostanie zgłoszony do konkursu TESCO DLA SZKÓŁ – KULINARNI ODKRYWCY. Od 17 listopada na stronie tescodlaszkol.pl będziecie mogli zagłosować na nasz film. Walczymy o nagrody dla szkoły – wyposażenie sali multimedialnej lub urządzenie szkolnej sali kinowej.

Zobaczcie, z pewnością spodoba Wam się nasz filmowy debiut. Niektórzy z nas odkryli w sobie aktorskie zacięcie. Głosujcie! Gramy w jednej drużynie.

film kuchciki 2 film kuchciki 3
film kuchciki 4 film kuchciki 5