Wieczornica

Wieczornica 1

W ramach obchodów Dnia Patrona 20 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta Wieczornica, na którą przybyli zaproszeni goście, rodzice naszych pierwszoklasistów, ich babcie i dziadkowie oraz nauczyciele. Pan Dyrektor Jarosław Cieśliński przekazał Panu Zdzisławowi Kuhlowi za serce oddane szkole  statuetkę z łacińską sentencją Amicus verus rara avis est - Przawdziwy przyjaciel to rzadki ptak.

W ramach tej imprezy odbyło się również uroczyste Ślubowanie Uczniów Klas I, po którym wszyscy zgromadzeni goście przenieśli się na lwowskie ulice , w zadumie i skupieniu wysłuchali przepięknej i wzruszającej inscenizacji słowno - muzycznej przygotowanej przez starszych uczniów. Przedstawienie to w dniu następnym zobaczyli wszyscy uczniowie w szkole.

Wieczornica 2 Wieczornica 3
Wieczornica 4 Wieczornica 5