"Tu mieszkam, tu zmieniam" - wygrana w konkursie

nagrodan na ogródek 2

Nasza szkoła wzięła udział w organizowanym przez Bank Zachodni konkursie pt. „Tu mieszkam, tu zmieniam”. Jury konkursu doceniło nasz pomysł na ogródek ziołowy pod nazwą „Dotknąć, powąchać i zrozumieć naturę-szkolny ogród ziołowy”. Wręczenie nagrody odbyło się podczas uroczystej gali w Warszawie. Do projektu przystąpiło ponad 3 tysiące instytucji, tylko 270 otrzymało granty, a wśród nich jest nasza szkoła. To wielkie wyróżnienie! Nagroda ta umożliwi realizację naszego projektu. Ruszamy wiosną!

Nie udało nam się otrzymać dodatkowej nagrody za glosowanie internautów. Mimo to wszystkim, którzy oddali głos na nasz projekt ogromnie dziękujemy!

Autorką projektu jest Pani Magdalena Łęgowska, nauczyciel przyrody i wychowawca klasy IVc.

nagrodan na ogródek 1 nagrodan na ogródek 3