Kolejne odwiedziny szwedzkich uczniów

wiyta Szwedów 1

W dniach 9-14 maja ponownie odwiedziła nas młodsza grupa uczniów ze Szwecji, ze szkoły Fria InterMilia w Motali. Uczniowie byli goszczeni przez rodziny naszych uczniów i spędzili z nami pięć pełnych wrażeń dni. Wspólnie zwiedziliśmy Opole. Pokazaliśmy nasze zoo oraz Wieżę Piastowską, a także zabraliśmy naszych przyjaciół do Krasiejowa. W poniedziałek nasi goście spędzili cały dzień w szkole biorąc udział w lekcji językowej oraz lekcji WF-u. Podziwiali występy naszych uczniów w imprezie zorganizowanej przez SU - Mini Playback Show, a także próbowali swoich artystycznych i kulinarnych umiejętności w zajęciach DecoUpag'u oraz Kuchcikach.

Dziękuję bardzo za pomoc w zorganizowaniu wizyty rodzinomP. Bąków-IVc, P. Szyjkowskich-IVc, P. Gawreckich-IVb, P. Wiatkowskich-Va, P. Kuncio-VIcoraz dyrekcji szkoły, nauczycielom: p. A. Zakrzewskiej-Skotniczny,  p. M. Strzelec-Zagwockiej, p. B.Szydłowskiej, p. J.Cieslińskiemu, p. G. Gurbale, p. V. Czeczot, p. M. Lisowskiej oraz p. I. Dekieli a także obsłudze szkoły.

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem do Szwecji jesienią 2015 proszę o kontakt z p. Agatą Szopą.

wiyta Szwedów 2 wiyta Szwedów 3
wiyta Szwedów 4 wiyta Szwedów 5