Dni Patrona - Wieczornica i Ślubowanie klas I

078W dniach 19-20 odbyły się w naszej szkole uroczystości związane z obchodami Dni Patrona .
W czwartek 19 listopada odbyła się uroczysta Wieczornica poświecona Orlętom Lwowskim. Szkolny grupa teatralna wraz z chórem zaprezentowała wzruszający spektakl słowno-muzyczny, wzbogacony fragmentami filmu  z wizyty Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w naszej szkole. Wieczór ten na pewno zapadnie w pamięć naszym pierwszakom, którzy składali ślubowanie na szkolny sztandar i tym samym stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Wszystkim zaproszonym gościom, rodzicom, dziadkom i nauczycielom uroczystość bardzo się podobała i niejednokrotnie wzruszała, ukazując losy naszych bohaterów -  Orląt Lwowskich.