Sukcesy lekkoatletyczne

lekkoatletyka 1

Dziewczęta i chłopcy naszej szkoły walczyli o medale w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych.  Najlepsze rezultaty osiągnęły  w pchnięciu kulą : Wiktoria Fąfera została wicemistrzynią Opola oraz Weronika Samolińska została brązową medalistką.  W skoku w dal Martyna Lubowicz uzyskała 4 miejsce w Opolu, a Natalia Śleziona 5 miejsce w końcowej klasyfikacji. Aleksandra Lekka w rzucie piłeczką palantową uplasowała się na 5 miejscu w Opolu Wśród chłopców najlepiej spisał się Kacper Dachnowski w biegu 100m przez plotki wywalczył srebrny medal. W biegu sztafetowym chłopcy zajęli 4 miejsce.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy ! Do zawodów przygotowywali Marzena Kawałko, Jacek Cieśliński, Jarosław Cieśliński