Klasa 7a spędza noc w szkole!

1910 listopada 2017 klasa 7a postanowiła urządzić wraz „Noc w szkole”. Spotkanie upłynęło bardzo sympatycznie i radośnie. Uczniowie po seansie filmowym w sali 117 i kolacji, którą była pyszna pizza, kibicowali polskim piłkarzom, którzy sprawdzali swoje umiejętności w meczu z Urugwajem. Następnie szkoła zamieniła się w plac boju, a klasa podzielona na grupy urządziła zabawę w chowanego. Następnie wszyscy udali się na salę gimnastyczną. Tam do późnych godzin nocnych, a raczej wczesnych porannych, aktywności było wiele. Od siatkówki, przez zbijaka, do halówki i ziemniaka. Przerywnikiem był kolejny film, jednak szybko wróciliśmy na salę gimnastyczną. Energii nie było końca! Po pysznym śniadaniu w ciężki poranek po bezsennej nocy, wszyscy udali się do domów. Było bardzo wesoło!