Zimowe wejście na Biskupią Kopę

41Mroźnego poranka 17 lutego uczniowie naszej szkoły pod opieką Pana Dyrektora Jarosława Cieślińskiego oraz Pań: Marii Lisowskiej, Magdaleny Łęgowskiej, Dagmary Draguć oraz Urszuli Bonikowskiej podjęli się zimowego wejście na Biskupią Kopę. Szlak urzekał nas malowniczymi krajobrazami, a pod nogami cudownie chrzęścił puszysty śnieg. Wspaniała atmosfera pomagała pokonać trudy wędrówki, która uwieńczona została tradycyjnym pamiątkowym zdjęciem pod wieżą na szczycie Biskupiej Kopy. Od tego momentu zaczęło się to, na co wszyscy z niecierpliwością czekali całą drogę. Rozpoczęliśmy zjazdy na „jabłuszkach”! W ten sposób pokonaliśmy zejście na czeską stronę góry. Zabawy było co niemiara, a radość gościła na każdej twarzy. Zimowe wyjazdy na Biskupią Kopę to już w naszej szkole tradycja-za rok zapraszamy znów!