Szkolny Konkurs Przyrodniczy w PSP 11

14W czwartek 22 marca klasy piąte miały szansę sprawdzić swoją wiedzę w konkursie przyrodniczym zorganizowanym przez Panie Marię Lisowską i Magdalenę Łęgowską. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące wiedzy z zakresu biologii, geografii, fizyki i chemii, którą mieli możliwość poznawać podczas lekcji przyrody w klasie czwartej i piątej. Oprócz pytań teoretycznych zmagali się także z zadaniami praktycznymi, np.: praca z mapą i kompasem, rozpoznawanie gatunków zwierząt, czy obserwacje mikroskopowe. Zwycięzcą w konkursie został Paweł Drozd z kl. 5 c, II miejsce zajęła Karolina Piątkowska z kl. 5 a, III miejsce zdobył Michał Kosakowski z kl. 5 a. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali ciekawe nagrody. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!