Natalia Śleziona brązową medalistką Mistrzostw Opola w Lekkoatletyce

07Dziewczyny klas VII rywalizowały z gimnazjalistkami opolskich szkół w 7 dyscyplinach lekkoatletycznych osiągając bardzo dobre rezultaty.
Natalia Śleziona wywalczyła brązowy medal w biegu na 300m, a w skoku wzwyż uzyskała 4 rezultat mistrzostw. W sztafecie 4x100m dziewczęta w składzie: Martyna Lubowicz, Natalia Śleziona, Zosia Rogala i Natalia Zasadni otarły się o brązowy medal, zarakło 1sekundy. Martyna Lubowicz zdobyła 4 miejsce w skoku w dal, a w biegu na 100m zdobyła 8 miejsce w Opolu. Liwia Sroka w skoku w dal zajęła 5 miejsce, a w pchnięciu kulą zajęła 8 lokatę. Ola Domagała w pchnięciu kulą zajęła 10 miejsce w Opolu. Magda Paciepnik uzyskała 10 czas w biegu na 300m. W biegu na 80m przez płotki Lucyna Banik zdobyła 6 miejsce, Kaja Gawrecka 7 miejsce. Gratulujemy osiągnięć lekkoatletycznych. Opiekunem dziewczyn jest pani Marzena Kawałko.