Rajd jesienny - święto pieczonego ziemniaka - 2.10.2018

Po raz kolejny  uczniowie naszej szkoły witali jesień podczas rajdu Pieczonego  Ziemniaka wędrując pod fachowym kierunkiem  leśniczych leśną ścieżką  edukacyjną z Wybłyszczowa do Przysieczy. Długość pieszego przejścia wynosiła 5 km co nie było żadną przeszkodą zarówno dla pierwszaka jak i ósmoklasisty. Podziwiając  piękno  jesiennej przyrody Borów Niemodlińskich zawędrowaliśmy w progi gospodarstwa agroturystycznego " Gościnna Zagroda" państwa Lipińskich, gdzie czekało na nas wiele atrakcji, min. przejazd bryczkami, konkurencje sportowe, harce na placu zabaw, odwiedziny w  mini zoo i oczywiście tradycyjnie ognisko z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków... Serdecznie  dziekuję  wszystkim, którzy  przyczynili się do uświetnienia imprezy! Do zobaczenia za rok!

OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!