Podsumowanie akcji "Pola nadziei"

01W listopadzie w Zespole Szkól Ekonomicznych w Opolu odbyła się uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję akcji "Pola nadziei". Jest to organizowana od kilku lat akcja, podczas której zbierane są środki na rzecz hospicjum dla dzieci, a darczyńcom w zamian za ich ofiarność wręczane są papierowe żonkile - symbol nadziei. W tym roku w akcji wzięły udział również uczennice naszej szkoły, o czym pisaliśmy w maju. Teraz dziewczęta wraz ze swoimi opiekunkami, księdzem proboszczem z chabrowskiej parafii, a także mamami, które włączyły się w nasze działania otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Dzięki temu jeszcze raz mogły poczuć radość z udziały w akcji, która, miejmy nadzieję, na stałe zagości w kalendarium działań charytatywnych naszej szkoły.