„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

1W dniach 29.04 - 02.05.2019 w Warszawie na boiskach treningowych Legii Warszawa i Agrykoli odbył się Finał Ogólnopolski XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w którym wzięły udział 64 drużyny chłopców i dziewczynek. Drużyny były podzielone na dwie grupy wiekowe U10 i U12. Opolszczyznę w kategorii U10 dziewcząt reprezentowała Unia Opole, w której wystąpiła m.in. uczennica naszej szkoły Michalina Polok z kl. 2c. Po meczach w fazie grupowej dziewczęta weszły do 1/4 finału, by ostatecznie okazać się 7-mą drużyną Pucharu Tymbarka w kategorii U10. Dziewczęta odebrały pamiątkowe medale i puchar z rąk prezesa opolskiego oddziału PZPN p. Tomasza Garbowskiego. W przeszłości w największych dziecięcych piłkarskich rozgrywkach w Europie brali udział m.in. Arkadiusz Milik czy Krzysztof Piątek.