SREBRNY MEDAL DLA PIŁKARZY RĘCZNYCH PSP 11!!!

Autor: Michał Koryczan czwartek, 24 November 2022 12:06

1

27 października 2022 r. w ramach Igrzysk Dzieci zakończyły się Mistrzostwa Opola w mini piłce ręcznej chłopców. Nasi uczniowie z fazy grupowej wyszli na miejscu I pokonując PSP 14.

W finałach po zaciętej walce na wysokim poziomie pokonaliśmy PSP 9 i PSP 26, a ulegliśmy PSP 24.
Po emocjonujących meczach ostatecznie zdobyliśmy SREBRNY MEDAL i awans do Półfinału Wojewódzkiego!!!

W Półfinale Wojewódzkim zajęliśmy III miejsce pokonując  ZSP Strojec, PSP 5 Brzeg i nieznacznie ulegając PSP Zawadzkie oraz PSP 3 Grodków.

Skład drużyny: Gawinowski Wiktor, Gilman Franciszek, Grzelak Paweł, Błaszków Bartosz, Krawczyk Marcin, Temnogradski Marian, Tęgosik Mirosław, Gręndziak Mateusz, Marcickiewicz Igor, Janicki Wojciech,  Jankowski Adam, Rudnicki Kacper, Ślusarczyk Rafał, Dachnowski Kornel, Kamiński Bartosz, Michalski Szymon, Seń Szymon.

Opiekun: Michał Stelmaszyk

OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!