Żegnamy Zdzisława Kuhla-Prawdziwego Przyjaciela

z. kuhl

Dnia 30 maja zmarł Zdzisław Kuhl, przyjaciel naszej szkoły, który przyczynił się do tego, że nasza szkoła nosi dumne imię Orląt Lwowskich. Dzięki Jego wielkiemu sercu mogliśmy otworzyć w naszej szkole Galerię Lwowską, ufundował naszej szkole pamiątkową tablicę. Co roku odbywają się konkursy poezji, dla których inspiracją jest twórczość Zdzisława Kuhla. W roku 2014 nasza społeczność szkolna przyznała panu Kuhlowi tytuł Prawdziwego Przyjaciela Amicus Verus rara avis Est ( prawdziwy przyjaciel jest rzadkim ptakiem). Jego niestety już niedokończonym dziełem jest izba pamięci poświęcona Orlętom Lwowskim. Miejmy nadzieję, że dzieło to ze względu na pamięć pana Zdzisława Kuhla uda nam się dokończyć.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które również świadczą o wielkim zaangażowaniu Pana Zdzisława Kuhal w życie naszej całej społeczności szkolnej.

Zdzisław Kuhl Zdzisław Kuhl 1
Zdzisław Kuhl 2 Zdzisław Kuhl 3
Zdzisław Kuhl 4 Zdzisław Kuhl 5
Zdzisław Kuhl 6 Zdzisław Kuhl 7
Zdzisław Kuhl 9 Zdzisław Kuhl 10
Zdzisław Kuhl 11 Zdzisław Kuhl 12
Zdzisław Kuhl 13 Zdzisław Kuhl 14
Zdzisław Kuhl 15 Zdzisław Kuhl 16
Zdzisław Kuhl 17 Zdzisław Kuhl 18
 

REKRUTACJA 20232024

informacje ukraina

e dziennik

teams

mol net

dyplom I opole 1

solid

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logoDzisiaj 4

Wczoraj 223

Tydzień 4

Miesiąc 583

Wszystkich 669161

W tej chwili stronę odwiedza 11 gości.