Żegnamy Zdzisława Kuhla-Prawdziwego Przyjaciela

z. kuhl

Dnia 30 maja zmarł Zdzisław Kuhl, przyjaciel naszej szkoły, który przyczynił się do tego, że nasza szkoła nosi dumne imię Orląt Lwowskich. Dzięki Jego wielkiemu sercu mogliśmy otworzyć w naszej szkole Galerię Lwowską, ufundował naszej szkole pamiątkową tablicę. Co roku odbywają się konkursy poezji, dla których inspiracją jest twórczość Zdzisława Kuhla. W roku 2014 nasza społeczność szkolna przyznała panu Kuhlowi tytuł Prawdziwego Przyjaciela Amicus Verus rara avis Est ( prawdziwy przyjaciel jest rzadkim ptakiem). Jego niestety już niedokończonym dziełem jest izba pamięci poświęcona Orlętom Lwowskim. Miejmy nadzieję, że dzieło to ze względu na pamięć pana Zdzisława Kuhla uda nam się dokończyć.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które również świadczą o wielkim zaangażowaniu Pana Zdzisława Kuhal w życie naszej całej społeczności szkolnej.

Zdzisław Kuhl Zdzisław Kuhl 1
Zdzisław Kuhl 2 Zdzisław Kuhl 3