Wycieczka edukacyjna do Ogrodu Doświadczeń w Krakowie

Autor: Marta Woźniak poniedziałek, 03 October 2022 06:42

IMG 20220930 WA0026

"26 września 2022 r. uczniowie klasy 4a i 4b udali się na wycieczkę edukacyjną do Ogrodu. Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie. Wyjazd został zorganizowany i w całości sfinansowany z projektu „Tłumaczymy Żywioły”. Aura początkowo nie rozpieszczała uczestników przez co zwiedzanie i doświadczanie sensoryczne instalacji  w ogrodzie było ograniczone. Na szczęście po czasie ustąpił deszcz i uczniowie mogli w pełni korzystać z atrakcji obiektu. Podczas warsztatów „Mroźne eksperymenty” uczniowie rozbudzali swoją ciekawość poznawczą na temat właściwości ciekłego azotu. Zwieńczeniem wycieczki był widok pięknej i okazałej tęczy zza okien autokaru. Uczniowie zdecydowanym głosem stwierdzili, że wycieczka była udana pomimo kaprysów pogody."

OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!