Grono pedagogiczne


grono 2018 2019
Nazwisko nauczyciela Nauczane przedmioty, zajęcia Inne
Cieśliński Jarosław wychowanie fizyczne Dyrektor szkoły
Czaplińska Anna historia Wicedyrektor szkoły
Bator Ewelina matematyka Wychowawca klasy IV b
ks. Bienkiewicz Zbigniew religia  
Bokszczanin Aleksandra świetlica  
Bonikowska Urszula matematyka  
Cieśliński Jacek wychowanie fizyczne  
Cichowska Anna język hiszpański  
Czachor Aleksandra nauczyciel wspomagający  
Czachor Ewa edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy  IIIc, Logopeda
Czeczot-Putek Violetta język polski Wychowawca klasy VIII b
Dachnowska Ewa wychowanie fizyczne Wychowawca klasy VII b
Dekiela Iwona (nieobecna) świetlica   
Dmochowska Katarzyna biblioteka Nauczyciel-bibliotekarz
Draguć Dagmara edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy IIa
Duda Kamila (nieobecna) świetlica  
Dydzik Marcin religia  
Dynak Krzysztof chemia  
Gabryelska Grażyna język polski dla obcokrajowców, zajęcia wyrównawcze  
Gawinowska Alicja język niemiecki, język mniejszości-niemiecki Wychowawca klasy VI a
Szteliga Agnieszka język polski Wychowawca klasa VI d
Garbiec Mariusz pedagog Pedagog szkolny
Gurbała Grzegorz język angielski, etyka kl. 4-8  
Junosza-Grochowska Joanna nauczyciel wspomagający  
Kaczmarek Tomasz edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka  
Kawałko Marzena wychowanie fizyczne  
Koryczan Michał świetlica  
Krzyśków Grażyna świetlica  
Lisowska Maria przyroda, geografia
 
Lachnik-Wiercimok Patrycja (nieobecna) świetlica  
Lenk-Pasternak Małgorzata świetlica  
Łęgowska Magdalena biologia, wychowanie do życia w rodzinie Wychowawca klasy Vb
Buczkowska Wioletta świetlica  
Malec Anna technika, plastyka  Rzecznik Praw ucznia
Majewska Aneta muzyka  
ks.Nowak Daniel religia  
Nowińska-Moczia Adriana język angielski Wychowawca klasy  VII a
Olchowska-Szpala Małgorzata język angielski  Wychowawca klasy  VI b, opiekun Samorzadu Uczniowskiego
Orzeł Agnieszka język polski Wychowawca klasy IV c
Ostrowska Agata edukacja wczesnoszkolna, język polski dla obcokrajowców Wychowawca klasy I c
Ostrowska Iwona edukacja wczesnoszkolna, etyka kl.1-3 Wychowawca klasy  IIc
Otremba Jakub nauczyciel wspomagający  
Parzuchowski Paweł matematyka Wychowawca klasy VI c
Piecyk Joanna świetlica  
Piecyk Paulina (nieobecna) edukacja wczesnoszkolna, świetlica Wychowawca klasy III a
Pielak Grzegorz historia  
Polak Dorota edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy  I b
Popardowski Jacek historia, wiedza o społeczeństwie Wychowawca klasy IV a
Ratajczak Karina matematyka Wychowawca klasy VIII a
Rozumek Wioleta nauczyciel wspomagający  
Rubka Joanna nauczyciel wspomagający  
Saj Katarzyna edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy III b
Skotnicka-Husiak Agata   psycholog, doradztwo zawodowe Psycholog szkolny
Skowrońska Magdalena język polski Wychowawca klasy VIII c
Socha Tomasz informatyka
Wychowawca klasy V a
Sojka Agnieszka język polki dla obcokrajowców, świetlica, zajęcia pomocowe  
Stelmaszyk Michał wychowanie fizyczne  
Strzelec-Zagwocka Marzena edukacja wczesnoszkona  Wychowawca klasy II b
Szopa Agata język angielski Wychowawca klasy VI c
Szydłowska Bożena świetlica Kierownik świetlicy
Szymańska Roma język angielski  
Tomys Martyna edukacja wczesnoszkolna  Wychowawca klasy IIIa
Trzonkowska Marzena świetlica  
Waleska Agnienieszka język mniejszości-niemiecki, język niemiecki  
Żakowicz Karol edukacja wczesnoszkona  Wychowawca klasy I a
Żarska Urszula fizyka  
Zakrzewska Skotniczny Aneta religia, wychowanie do życia w rodzinie  
 

e dziennik

teams

telefon m

opolskie na rower mini1

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logo

SPONSORZY:

optim

ape

zakupy dla dzieci

nici

sopelek

ines

cermag

opole

tak czytam

pinezka

rolkowisko

maestro

zabawki

lewel logo

medikor

PATRONI MEDIALNI:

radio opole

doxa fm

tvp3

projekt

Dzisiaj 285

Wczoraj 349

Tydzień 634

Miesiąc 5983

Wszystkich 427879

W tej chwili stronę odwiedza 31 gości.