Grono pedagogiczne


grono 2018 2019
Nazwisko nauczyciela Nauczane przedmioty, zajęcia Inne
Cieśliński Jarosław wychowanie fizyczne Dyrektor szkoły
Czaplińska Anna historia Wicedyrektor szkoły
Bokszczanin Aleksandra edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy  II a
Bonikowska Urszula matematyka Wychowawca klasay VIII b
Cieśliński Jacek wychowanie fizyczne  
Cichowska Anna język hiszpański  
Czachor Ewa edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy  I c, Logopeda
Czeczot-Putek Violetta język polski Wychowawca klasy VI b
Dachnowska Ewa wychowanie fizyczne  
Dekiela Iwona świetlica (urlop...)  
Dobrzyńska Zofia język polski  
Dmochowska Katarzyna biblioteka Nauczyciel-bibliotekarz
Draguć Dagmara edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Wychowawca klasy III b
Duda Kamila świetlica  
Dynak Krzysztof chemia  
Falecka Marta zajęcia rewalidacyjne  
Gabryelska Grażyna język polski dla obcokrajowców, zajęcia wyrównawcze  
Gawinowska Alicja język niemiecki, język mniejszości-niemiecki, zajęcia rewalidacyjne Wychowawca klasy IV a
Graba Agnieszka język polski, historia Wychowawca klasa IV d
Grabarz Katarzyna historia  
Gurbała Grzegorz język angielski, etyka kl. 4-8  
Kaczmarek Tomasz edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka  
Kawałko Marzena wychowanie fizyczne  
Kosielska Anna pedagog, wychowanie do życia w rodzinie Pedagog szkolny
Krzyśków Grażyna świetlica  
Lisowska Maria przyroda, geografia
Wychowawca klasy  VII a
Lachnik Patrycja świetlica  
Łęgowska Magdalena przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie Wychowawca klasy VIII c
Magryś Wioletta świetlica  
Malec Anna zajęcia techniczne, technika, plastyka  
Majewska Aneta muzyka  
Nowak Katarzyna religia  
Nowińska-Moczia Adriana język angielski Wychowawca klasy  V a
Olchowska-Szpala Małgorzata język angielski  Wychowawca klasy  IV b
Ostrowska Agata edukacja wczesnoszkolna, świetlica, język polski dla obcokrajowców, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Wychowawca klasy II b
Ostrowska Iwona edukacja wczesnoszkolna, świetlica, etyka kl.1-3, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Wychowawca klasy  III a
Parzuchowski Paweł matematyka Wychowawca klasy IV c
Piecyk Paulina edukacja wczesnoszkolna, świetlica Wychowawca klasy I a
Polak Dorota edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Wychowawca klasy  II c
Popardowski Jacek historia, wiedza o społeczeństwie Wychowawca klasy VII b
ks. Radecki Bartosz religia  
Ratajczak Karina matematyka Wychowawca klasy VI a
Rozumek Wioleta pedagog, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, zajęcia rewalidacyjne
Pedagog szkolny, Nauczyciel wspierający
Saj Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne Wychowawca klasy I b
Saternaus Aleksandra język polski  
Skotnicka-Husiak Agata   psycholog, doradztwo zawodowe Psycholog szkolny
Skowrońska Magdalena język polski Wychowawca klasy VI c
Socha Tomasz zajęcia komputerowe, informatyka
Wychowawca klasy VIII a
Sojka Agnieszka język polski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne  
Stelmaszyk Michał wychowanie fizyczne  
Stelamszyk Roman wychowawnie fizyczne, świetlica  
Strzelec-Zagwocka Marzena edukacja wczesnoszkona (urlop...)  
Szkotak Zdzisława matematyka  
Szopa Agata język angielski Wychowawca klasy V c
Szydłowska Bożena świetlica Kierownik świetlicy
Szymańska Roma język angielski  
Tomys Martyna świetlica  
Trzonkowska Marzena świetlica  
Waleska Agnienieszka język mniejszości - niemiecki  
Wasilkowska Agnieszka matematyka, fizyka Wychowawca klasy V b
Zakrzewska Skotniczny Aneta religia, wychowanie do życia w rodzinie, świetlica  
 

prezydent

logo niepodlegla

logo minister

50 lat logo

SPONSORZY:

optim

ape

zakupy dla dzieci

nici

sopelek

ines

cermag

opole

tak czytam

pinezka

rolkowisko

maestro

zabawki

lewel logo

medikor

PATRONI MEDIALNI:

radio opole

doxa fm

tvp3

projekt

Dzisiaj 222

Wczoraj 296

Tydzień 1163

Miesiąc 3217

Wszystkich 267472

W tej chwili stronę odwiedza 51 gości.