Odpowiedź na apel o pomoc! Mamy rekord!

21

W piątek, 2 października, zakończyła się zbiórka karmy dla Schroniska Fundacji Małych Braci w Paryżu. W sobotę Pan Tomasz Socha wraz z dwoma uczniami PLO 9 pojechał do Paryża i przekazał:
- 1100 kg suchej karmy dla psów,
- 210 kg mokrej karmy dla psów,
- 234 kg suchej karmy dla kotów,
- 91 kg mokrej karmy dla kotów.
Razem 1635 kg!!! To absolutny rekord! Do zbiórki przyłączyły się:
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Orląt Lwowskich w Opolu,
- Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 9 im. Generała Władysława Andersa w Opolu,
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Dębiu,
- Parafia pw. Świętego Karola Boromeusza w Opolu,
- Sklep Tesco przy ulicy Grota-Roweckiego w Opolu.
Dziękujemy każdemu, kto dorzucił do zbiórki choć 100g karmy! Dyrekcji PSP 11, PLO 9, PSP w Dębiu i Crząstowicach za wyrażenie zgody na zbiórkę w szkole. Specjalne podziękowania należą się ks. Zbigniewowi Bienkiewiczowi za włączenie parafii pw. Św. Karola Boromeusza do zbiórki, Pani Hannie Gawlik-Stec oraz kierownictwu sklepu Tesco na ul. Grota-Roweckiego za umożliwienie realizowania zbiórki w sklepie, Karolinie Kani z PLO 9, która wraz z Mamą zachęciła Strzelce Opolskie do pomocy, Tomaszowi Wasilkowskiemu za użyczenie busa, Kubie Racławskiemu i Marcinowi Malinowskiemu z PLO 9 za poświęcenie czasu w sobotę oraz darmową siłownię przy załadunku i rozładunku, a także za spacery z mieszkańcami schroniska, Anecie Zakrzewskiej-Skotniczy wraz z rodziną za przyjazd i realizowane spacery. Dziękujemy każdemu, kto odpowiedział na ten apel o pomoc! Zrobiliśmy naprawdę coś wielkiego! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć ze spacerów >>>

Czytaj więcej...

Próbna ewakuacja 24.09.2020

04Dnia 24.09. odbyła się próbna ewakuacja z budynku szkoły uczniów, nauczycieli i pozostałych pracowników. Wszystko odbyło się zgodnie z procedurami, w bardzo krótkim czasie. Opuściliśmy szkołę w 2 minuty i 10 sekund, a udało nam się zgromadzić na miejscu zbiórki 6 minut i 10 sekund. Po raz kolejny udowodniliśmy, że potrafimy odpowiednio zareagować i zachować się oraz że znamy drogi ewakuacyjne a podczas akcji zachowujemy się zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Czytaj więcej...

Akcji" zdrowie na małych kółkach"

20W ramach akcji" zdrowie na małych kółkach" uczniowie klas starszych na lekcjach wychowania fizycznego doskonalili swoje umiejętności z jazdy na rolkach, wrotkach, deskorolkach , hulajnogach itp. Pogoda dopisywała ale przede wszystkim aktywność i kreatywność w naszej młodzieży zasługuje na pochwałę. Zapraszamy do galerii.

Czytaj więcej...

 

e dziennik

teams

telefon m

opolskie na rower mini1

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logo

SPONSORZY:

optim

ape

zakupy dla dzieci

nici

sopelek

ines

cermag

opole

tak czytam

pinezka

rolkowisko

maestro

zabawki

lewel logo

medikor

PATRONI MEDIALNI:

radio opole

doxa fm

tvp3

projekt

Dzisiaj 284

Wczoraj 349

Tydzień 633

Miesiąc 5982

Wszystkich 427878

W tej chwili stronę odwiedza 35 gości.