Spotkanie autorskie z Grahamem Mastertonem

Autor: Michał Koryczan środa, 10 May 2023 06:22

PLAKAT GRAHAM MASTERTON

16 maja ( wtorek) o godzinie 16. 00 odbędzie się w naszej szkole (mała sala gimnastyczna) spotkanie autorskie ze znakomitym brytyjskim pisarzem

Grahamem Mastertonem.

Graham Masterton zadebiutował w 1976 roku książką pt „Manitou”, na podstawie której po dwóch latach nakręcono film o tym samym tytule.Od tej pory wydał ponad 50 horrorów, za które wielokrotnie otrzymywał prestiżowe nagrody. Łącznie Masterton napisał ponad sto nowel, poza nimi pisze również thrillery, powieści historyczne, nowele o klęskach żywiołowych, nowele dla dzieci, opowiadania, jak również sagi historyczne.

W 2021 roku został uhonorowany przez miasto Wrocław krasnalem z brązu.

Zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie, na którym będzie można zdobyć autograf autora, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie a przede wszystkim wysłuchać opowieści o życiu i twórczosci „nietuzinkowego” pisarza.

Wstęp wolny, tłumacz zapewniony.