Ferie w mieście Opolu

Drodzy rodzice od 1 lutego rozpoczynają się dwutygodniowe ferie zimowe. Informujemy, że na stronie http://www.opole.pl/ferie-w-opolu/ znajdą państwo informacje na temat możliwości organizacji czasu wolnego dla swoich dzieci. Czas ten proponujemy zamienić na atrakcyjny wypoczynek w mieście. Imprez w Opolu jest tak dużo i tak różnych, że Miasto postanowiło dzieciom i ich rodzicom przygotować specjalną „ściągę” na okres ferii. Proszę o zapoznanie się z tymi informacjami.

Jednocześnie przypominam, że w celu zapewnienia opieki dzieciom miasto stworzyło możliwość uczestniczenia dzieci w półkoloniach organizowanych przez MDK Opole i MOS Opole (w dniach 20/21 stycznia szkoła sondowała potrzeby rodziców w tym zakresie). Bliższe informacje na stronach organizatorów.