Dni Patrona - Msza św., Akademia i Festiwal Pieśni Patriotycznej

07W piątek 20 listopada uczniowie i grono pedagogiczne uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej w Kościele pw. św.  K. Boromeusza.
W szkole uczniowie klas II-VI zobaczyli spektakl słowno- muzyczny poświecone Orlętom Lwowskim, który w poprzednim dniu prezentowany był na Wieczornicy, podczas ślubowania klas pierwszych.
Po akademii odbył się III Festiwal Pieśni Patriotycznej , który podzielony została na dwie część : dla klas I-III  i kl. IV-VI. Jury miała wielki problem z wytypowaniem najlepszych wokalistów. Prezentowane utwory tworzyły mini spektakle, widowiska artystyczne. W kategorii klas młodszych przechodnią statuetkę Grand Prix otrzymała klasa Ic za przepiękne wykonanie piosenki pt. „Rozszumiały się wierzby płaczące” , natomiast w klasach starszych statuetkę otrzymały wokalistki z klasy IVb za wzruszającą piosenkę pt. „Uwięziony ptak”.
Podsumowaniem Festiwalu był występ solistek z naszego Grona Pedagogicznego, które odśpiewały i odtańczyły znaną piosenkę pt. "Przybyli ułani pod okienko". Ułanami na rączych koniach byli ks. Mateusz i p. Grzegorz Gurbała.