DZIEŃ PATRONA - Wieczornica

Ważną imprezą organizowaną w naszej szkole w ramach Dnia Patrona była Wieczornica, na której odbyło się Ślubowanie Uczniów klas I . Na uroczystość zostali zaproszeni szczególni goście: p. Zdzisław Kuhlhonorowy Prezes Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich, Prezes Towarzystwa- p. Irena Kalita,p. Tomasz Kostuśczłonek Zarządu Województwa Opolskiego.Na Wieczornicę przybyli również przedstawiciele organizacji kombatanckich, Rodzice i Dziadkowie naszych pierwszoklasistów i nauczyciele. Szkolny chór wraz z pozostałymi uczniami zaprezentował po raz pierwszy oficjalny Hymn Szkoły. Wszyscy w skupieniu i zadumie wysłuchali  wzruszającego spektaklu o Orlętach Lwowskich przygotowanego przez uczniów klasy II c i wybranych przedstawicieli klas starszych. Gorące brawa nagrodziły młodych aktorów. Przedstawienie było również prezentowane w godzinach porannych podczas szkolnej akademii dla klas II-VI. Imprezę przygotowała p. Marzena Trzonkowska, p. Aneta Majewska, p. Anna Malec i Wicedyrektor p. Anna Czaplińska.