Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny

Dnia 7 grudnia 2010r. już po raz trzeci odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny dla klas III "Ozdoba choinkowa z naturalnych materiałów".

W konkursie wzięło udział 10 szkół z Opola ( PSP 5,9.11.16.20,21,25,26,28 oraz Szkoła Katolicka). Pomysłowość uczestników była ogromna. Po godzinie pracy, jury: p. Sabina Karwat i p. Rafał Gorzolka oceniali aniołki, gwiazdki, łańcuchy, choinki, misie i inne ozdoby.Najciekawszą pracę wykonała Julia Rakowska z PSP 21, drugie miejsce zajęła Agnieszka Hanulewicz z PSP11 a miejsce trzecie - Dominika Pawłucka z PSP9.

Uczestnicy konkursu zwiedzili naszą Izbę Regionalną oraz wspólnie śpiewali kolędy. Nagrody, dyplomy oraz upominki wręczył uczniom dyr. szkoły p. Jarosław Cieśliński.

Za organizację konkursu odpowiedzialna była p. Dorota Polak. p. Ewa Czachor, p. Dagmara Draguć oraz p. Katarzyna Saj i nauczyciele świetlicy.