W drodze do efektywnego budowania sieciowego modelu edukacji XXI

04Dnia 22.03.2018 r. w Auli Błękitnej Collegium Maius Uniwersytetu Opolskiego odbyło się sympozjum pt. W drodze do efektywnego budowania sieciowego modelu edukacji XXI w. w wymiarze lokalnym, krajowym i europejskim połączone z uroczystym wręczeniem dyplomów absolwentom studiów prowadzonych w ramach projektów „Odkrywcy Sekretów Nauki i Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki”. Nasz szkoła może pochwalić się podniesieniem kwalifikacji przez następujące nauczycielki: Pani Wioletta Maryś – ukończyła kierunek „Kształtowanie i rozwijanie kompetencji matematycznych uczniów”, Pani Agata Ostrowska – ukończyła „Nauczanie języka polskiego jako obcego”, Pani Paulina Piecyk – ukończyła kierunek „Pedagogika specjalna z autyzmem” oraz Pani Katarzyna Saj – kierunek „Pedagogika specjalna z rewalidacją”. Serdecznie gratulujemy!