Grono pedagogiczne


grono 2018 2019
Nazwisko nauczyciela Nauczane przedmioty, zajęcia Inne
Cieśliński Jarosław wychowanie fizyczne Dyrektor szkoły
Czaplińska Anna historia Wicedyrektor szkoły
Bator Ewelina matematyka Wychowawca klasy IV B
ks. Bienkiewicz Zbigniew religia  
Bokszczanin Aleksandra świetlica  
Bonikowska Urszula matematyka  
Cieśliński Jacek wychowanie fizyczne  
Cichowska Anna język hiszpański  
Czachor Aleksandra nauczyciel wspomagający  
Czachor Ewa edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy  III C, Logopeda
Czeczot-Putek Violetta język polski Wychowawca klasy VIII B
Dachnowska Ewa wychowanie fizyczne Wychowawca klasy VII B
Dekiela Iwona (nieobecna) świetlica   
Dmochowska Katarzyna biblioteka Nauczyciel-bibliotekarz
Draguć Dagmara edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy II A
Duda Kamila (nieobecna) świetlica  
Dydzik Marcin religia  
Dynak Krzysztof chemia  
Gabryelska Grażyna język polski dla obcokrajowców, zajęcia wyrównawcze  
Gawinowska Alicja język niemiecki, język mniejszości-niemiecki Wychowawca klasy VI A
Szteliga Agnieszka język polski Wychowawca klasa VI D
Garbiec Mariusz pedagog Pedagog szkolny
Gurbała Grzegorz język angielski, etyka kl. 4-8  
Junosza-Grochowska Joanna nauczyciel wspomagający  
Kaczmarek Tomasz edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka  
Kawałko Marzena wychowanie fizyczne  
Koryczan Michał świetlica  
Krzyśków Grażyna świetlica  
Lisowska Maria przyroda, geografia
 
Lachnik-Wiercimok Patrycja (nieobecna) świetlica  
Lenk-Pasternak Małgorzata świetlica  
Łęgowska Magdalena biologia, wychowanie do życia w rodzinie Wychowawca klasy V B
Buczkowska Wioletta świetlica  
Malec Anna technika, plastyka Rzecznik Praw ucznia
Majewska Aneta muzyka  
ks.Nowak Daniel religia  
Nowińska-Moczia Adriana język angielski Wychowawca klasy  VII A
Olchowska-Szpala Małgorzata język angielski Wychowawca klasy  VI B, opiekun Samorzadu Uczniowskiego
Orzeł Agnieszka język polski Wychowawca klasy IV C
Ostrowska Agata edukacja wczesnoszkolna, język polski dla obcokrajowców Wychowawca klasy I C
Ostrowska Iwona edukacja wczesnoszkolna, etyka kl.1-3 Wychowawca klasy  II C
Otremba Jakub nauczyciel wspomagający  
Parzuchowski Paweł matematyka Wychowawca klasy VI C
Piecyk Joanna świetlica  
Piecyk Paulina (nieobecna) edukacja wczesnoszkolna, świetlica Wychowawca klasy III A
Pielak Grzegorz historia  
Polak Dorota edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy  I B
Popardowski Jacek historia, wiedza o społeczeństwie Wychowawca klasy IV A
Ratajczak Karina matematyka Wychowawca klasy VIII A
Rozumek Wioleta nauczyciel wspomagający  
Rubka Joanna nauczyciel wspomagający  
Saj Katarzyna edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy III B
Skotnicka-Husiak Agata   psycholog, doradztwo zawodowe Psycholog szkolny
Skowrońska Magdalena język polski Wychowawca klasy VIII C
Socha Tomasz informatyka
Wychowawca klasy V A
Sojka Agnieszka język polki dla obcokrajowców, świetlica, zajęcia pomocowe  
Stelmaszyk Michał wychowanie fizyczne  
Strzelec-Zagwocka Marzena edukacja wczesnoszkolna  Wychowawca klasy II B
Szopa Agata język angielski Wychowawca klasy VI C
Szydłowska Bożena świetlica Kierownik świetlicy
Szymańska Roma język angielski  
Tomys Martyna edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy III A
Trzonkowska Marzena świetlica  
Waleska Agnieszka język mniejszości-niemiecki, język niemiecki  
Żakowicz Karol edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy I A
Żarska Urszula fizyka  
Zakrzewska Skotniczny Aneta religia, wychowanie do życia w rodzinie  
 

teams

e dziennik

dyplom I opole 1

solid

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logo



Dzisiaj 26

Wczoraj 84

Tydzień 1026

Miesiąc 1407

Wszystkich 461456

W tej chwili stronę odwiedza 89 gości.