Świetlica

 • Świetlica szkolna

  oświadczenie dotyczące odbioru dziecka zasady naboru wniosek o przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej   zgoda na samodzielny powrót dziecka do domu

   Świetlica szkolna przy PSP 11 w Opolu jest placówką opiekuńczo-wychowawczą, której celem jest zapewnienie opieki nad uczniami przed i po zajęciach dydaktycznych.

    Działalność świetlicy oparta jest na rocznym planie pracy świetlicy. Przy jego tworzeniu uwzględniane są pory roku, święta, uroczystości szkole i  kalendarzowe a także indywidualne zainteresowania dzieci. Prowadzone są zajęcia: manualno-plastyczne, teatralne, literackie, konkursy (piosenek,recytatorskie,plastyczne), quizy, turnieje gier stolikowych (warcabowy, szachowy), spotkania okolicznościowe (Wigilia, Nowy Rok, Dzień Dziecka), spotkania z przedstawicielami ciekawych zawodów, zajęcia sportowe na boisku szkolnym i w sali gimnastycznej, odrabianie lekcji pod opieką nauczyciela. W dni pogodne dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu, na boisku szkolnym. 

  ŚWIETLICA SZKOLNA

  Poniedziałek

  6.30 -17.00

  Wtorek

  6.30- 17.00

  Środa

  6.30 – 17.00

  Czwartek

  6.30-17.00

  Piątek

  6.30-17.00

   

  KIEROWNIK ŚWIETLICY

  Poniedziałek

  12.00-15.00

  Wtorek

  12.00-15.00

  Środa

  12.00-16.00

  Czwartek

  11.30-16.00

  Piątek

  11.30-15.30


  Wyposażenie:

  Na wyposażeniu świetlicy jest duży wybór gier dydaktycznych i towarzyskich, klocków, zabawek i  układanek. Jest również radiomagnetofon z odtwarzaczem CD, telewizor i odtwarzacz cd, co umożliwia oglądanie programów edukacyjnych i filmów dla dzieci.


  Zasady naboru:

  Do świetlicy przyjmowani są w pierwszej kolejności uczniowie klas I-III, szczególnie: dzieci rodziców pracujących, z rodzin niepełnych i wielodzietnych.

  Warunkiem przyjęcia do świetlicy jest: złożenie przez rodzica lub opiekuna prawnego, w sekretariacie szkoły lub kierownikowi świetlicy, wniosku o przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej oraz zaznajomienie się z regulaminami obowiązującymi w świetlicy szkolnej, akceptacja wniosku przez Komisję naborową i decyzja dyrektora szkoły.

   

   Procedura odbierania dziecka ze świetlicy szkolnej.

   

  Dobrowolną wpłatę za świetlicę w wysokości 60zł.(na cały rok szkolny) można dokonać osobiście kierownikowi świetlicy.


  Kadra świetlicy:

  Kierownik świetlicy: Bożena Szydłowska

  Wychowawcy: Bożena Szydłowska, Grażyna Krzyśków, Iwona Dekiela, Kamila Duda, Joanna Janeczek, Agata Szarek, Marzena Trzonkowska, Sojka Agnieszka, Radosław Woliński

  Wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem świetlicy rodzice mogą zgłaszać i omawiać z kierownikiem świetlicy poprzez e-dziennik.

  DO GORY

   

 • Świetlicowa jesień

  collage7

  Świetlicowa jesień.

  Jesień na dobre zagościła w naszej świetlicy, kolorowa i bardzo radosna.

  Wystawa "Dary jesieni"

  Jesień na sportowo (kl. I i III)

    Życzymy pogodnej i złotej jesieni

 • WARSZTATY ŚWIETLICOWE

  Poprzez cotygodniowe warsztaty prowadzone w ramach zajęć świetlicowych uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i talentów a takze nabywają nowe umiejętności oraz dobrze się bawią. 

 • Warsztaty świetlicowe - Angielski na wesoło

  9

  Warsztaty angielski na wesoło - warsztaty ułatwiają zapoznanie się i zapamiętanie słownictwa w języku angielskim. Tematyka zajęć dopasowana jest do aktualnych świąt i pór roku.


  OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!

 • Warsztaty świetlicowe - eksperymenty klasa 1

  20

  Podczas zajęć z "Eksperymentów" rozwijana jest wśród dzieci kreatywność, ciekawość oraz zainteresowania ukierunkowane na tematy związane z przyrodą, fizyką i biologią. Dobrej pory uczniowie mieli okazję zrobić własny wulkan, zaobserwować jak kolorowa woda przechodzi przy pomocy papieru między pojemnikami oraz wykonać ciecz nienowtonowską i zastanowić się, czy to rzeczywiście ciecz czy jednak ciało stałe.


  OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!

 • Warsztaty świetlicowe - eksperymenty klasa 2 i 3

  15W każdy wtorek oraz środę odbywają się zajęcia warsztatowe - "eksperymenty" dla klas drugich i trzecich. Na zajęciach dzieci zdobywają wiedzę z zakresu prawa natury, fizyki oraz tworzą różne ciekawe eksponaty wykonane własnoręcznie ( z małą pomocą prowadzącego).


  OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!

 • Warsztaty świetlicowe - kuchciki

  WhatsApp Image 2022 11 03 at 150009Kuchciki- Podczas warsztatów uczniowie mają możliwość poznać nowe smaki i przepisy a także uczą się obsługi sprzętów AGD a przy tym dobrze się bawią.

   

  OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!

 • Warsztaty świetlicowe - plastyczno-techniczne

  4Podczas warsztatów plastyczno-technicznych uczniowie zamieniają się w prawdziwych artystów. Poprzez różne środki plastyczne wyrażają własne spostrzeżenia, myśli, wyobraźnię i uczucia.

   

  OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!

 • Warsztaty świetlicowe - Świetlicowi sportowcy

  2

  Warsztatom przyświeca motto:
  „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Zajęcia dla dziewcząt i chłopców z klas I-III, wypełniają gry i zabawy z wykorzystaniem między innymi piłek, szarf, talerzyków, pachołków, woreczków, obręczy a wszystko to w wesołej atmosferze połączonej ze szczyptą dziecięcej rywalizacji. Dobra zabawa, to podstawa!

   

  OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!

 • Warsztaty świetlicowe - warsztaty artystyczne

  WhatsApp Image 2023 04 19 at 065407

  OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!

 • Warsztaty świetlicowe - warsztaty czytelnicze

  8

  W ramach warsztatów uczniowie zapoznają się z polskimi baśniami i legendami, poznają ortografię (ortografia na wesoło), ćwiczą prawidlową wymowę (łamańce językowe) ,rozwijają i  poszerzają wiedzę o świecie oraz doskonalą umiejętności słuchania ze zrozumieniem.

   

  OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!

 

REKRUTACJA 2425

informacje ukraina

e dziennik

teams

mol net

dyplom I opole 1

solid

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logoDzisiaj 55

Wczoraj 103

Tydzień 748

Miesiąc 2453

Wszystkich 720127

W tej chwili stronę odwiedza 25 gości.